internet, lublin, stałe łącze, transmisja danych, hosting, webmastering, domeny, email, konto, konta, www
LubMAN Logo
Zaloguj się do strefy klienta
Identyfikator
Hasło
Zarejestruj siępomoc
Aktualności

Klientom usług hostingowych przetwarzającym w swoich serwisach dane osobowe proponujemy zawarcie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, zgodnie z zaleceniami RODO. Zainteresowanych prosimy o kontakt:...

W ramach usług hostingowych oferujemy bezpłatny certyfikat SSL wystawiony przez urząd certyfikacji Let's Encrypt. Certyfikaty aktualizowane są automatycznie w miarę upływu terminu ich ważności.

Podmiotem uprawnionym do pozasądowego rozwiązywania sporów LubMAN z konsumentami w  zakresie usług telekomunikacyjnych jest Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej www.uke.gov.pl

Od 1 marca 2006 oferujemy usługi telefonii cyfrowej pozwalające w znaczny sposób obniżyć koszty rozmów telefonicznych. Poza wysokiej jakości tanimi rozmowami telefonicznymi nasza platforma telefonii IP umożliwia:  przyznanie...
Od 1 lutego 2006 LubMAN UMCS Sp. z o.o. umożliwia rejestrację nazw w domenie krajowej, domenach funkcjonalnych i globalnych. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Oferujemy dostęp do Lubelskiej Miejskiej Sieci Komputerowej za pośrednictwem łączy stałych, zarówno w nowoczesnych technologiach: światłowodowej i radiowej, jak i tradycyjnej, z wykorzystaniem łączy miedzianych.

Więcej

Dostęp do Internetu zapewniamy w oparciu o łącze z ogólnopolską siecią PIONIER oraz - poprzez tę sieć - do ogólnoświatowej sieci Internet przez komercyjną sieć SprintLink.

Więcej

Oferujemy podłączenie istniejących i nowobudowanych budynków mieszkalnych do miejskiej sieci światłowodowej. Dzięki temu mieszkańcy uzyskują szerokopasmowy dostęp do internetu o praktycznie nieograniczonej przepustowości (miesięczna gwarancja transferu danych wynosi 150GB - średnio 5GB na dobę)

Więcej

Oferujemy usługi telefonii cyfrowej pozwalające znacznie obniżyć koszty rozmów telefonicznych.

Więcej

Od 1995 roku nieprzerwanie świadczymy usługi hostingowe na niezawodnym, wysokiej klasy sprzęcie, zgodnym z najwyższymi standardami bezpieczeństwa unowocześnianym w miarę rozwoju technologii. Oferujemy szereg pakietów hostingowych dostosowanych do potrzeb różnych klientów.

Więcej

Prowadzimy usługi rejestracji nazw domen podrzędnych oraz nazw hostów w domenach .pl, .eu, .com.pl i innych domenach funkcjonalnych, .lublin.pl, swidnik.pl, krasnik.pl, leczna.pl, lubartow.pl oraz poniatowa.pl oraz innych domenach regionalnych i globalnych.

Więcej

Aktualne promocje
Promocja superszybki Internet 10Mb+

promocja_czerwiec_pion.gif

Promocja ograniczona terytorialnie