internet, lublin, stałe łącze, transmisja danych, hosting, webmastering, domeny, email, konto, konta, www
LubMAN Logo
Zaloguj się do strefy klienta
Identyfikator
Hasło
Zarejestruj siępomoc

LubMAN UMCS Sp. z o.o. oferuje, oprócz dzierżawy torów światłowodowych, również usługi cyfrowej transmisji danych, realizowanych za ich pośrednictwem. W sieci LubMAN możliwe jest zestawianie tradycyjnych, binarnie przezroczystych traktów cyfrowych o następujących przepływnościach:

  • n * 64 kb/s
  • 2,048 Mb/s (E1)
  • 34,368 Mb/s (E3)

Oferowane interfejsy elektryczne są zgodne z zaleceniami ITU/T i obejmują następujące standardy:

  • G.703, z ramkowaniem G.704 lub bez
  • RS-232 (V.28)
  • V.35, RS-449 (V.36) lub X.21

Na życzenie użytkownika mogą być udostępnione także inne interfejsy, np. ISDN S0.

Dzięki budowie sieci w technologii ATM dostępne są tzw. stałe kanały wirtualne PVC (ang. Permanent Virtual Circuits), o praktycznie dowolnej przepływności, rozpoczynającej się od 64 kb/s i skalowalnej z krokiem 64 kb/s odpowiednio do potrzeb klienta. Kanały te mogą być wykorzystywane nie tylko za pośrednictwem łączy światłowodowych, lecz dzięki specyficznym właściwościom urządzeń stosowanych na liniach dzierżawionych (miedzianych) mogą być przy ich pomocy przedłużane i doprowadzane w dowolny punkt zasięgu sieci LubMAN. Co więcej, ta sama technologia ATM, wykorzystywana w sieciach MAN, pozwala na realizację takich samych kanałów wirtualnych w relacjach międzymiastowych. Zachowana zostaje jednocześnie opisana już łatwość dotarcia do końcowego użytkownika na obydwu zakończeniach kanału. Kanały te umożliwiają tym samym tworzenie tzw. wirtualnych sieci prywatnych VPN (Virtual Private Networks), zarówno w obrębie sieci LubMAN jak i o zasięgu ogólnopolskim. Te logicznie wydzielone sieciach zapewniają poufność transmisji na poziomie analogicznym do sieci tworzonych w oparciu o wydzielone fizycznie łącza, przewyższając je znacznie stopniem skalowalności, łatwością i elastycznością konfiguracji a tym samym atrakcyjnością pod względem ekonomicznym.
Aktualne promocje
Promocja na hosting

Zamów u nas domenę regionalną, a pakiet hostingowy otrzymasz bezpłatnie albo za pół ceny. Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

Promocja superszybki Internet 10Mb+

promocja_czerwiec_pion.gif

Promocja ograniczona terytorialnie